5/22/2019 3

Wizerunek firmy. Jak przyciągnąć klienta?

Kilka lat wstecz zakładając firmę wystarczyła jej obecność na rynku, która gwarantowała sukces. W obecnych czasach w dobie internetu oraz ogromnej ilości reklam trzeba wykazać się kreatywnością, jak również wyjątkowością, aby przyciągnąć klientów. Wizerunek firmy to detale, które sprawiają, że dana osoba chce wejść do środka, skorzystać z usług  i zostać na dłużej.Jak przyciągnąć klienta?

Odpowiednia reklama firmy to bardzo ważny aspekt. Budujemy społeczność na Facebooku, Instagramie, inwestujemy pieniądze w ulotki, wizytówki. Oryginalnym pomysłem będą również kasetony reklamowe. Nowoczesne rozwiązanie oraz stylowa ozdoba dla firmy ciesząca wzrok klientów. Jest to nowoczesna postać reklamy zauważalna o każdej porze dnia i nocy, niezależnie od panującej pogody. Dużą zaletą kasetonów jest ich możliwość kreatorska, możemy wybrać odpowiednią dla siebie grafikę, napis lub obraz.


Na co, zwracacie uwagę decydując się na zakupy w danym sklepie?


3 komentarze:

 1. Największą uwagę zwracam na wystawy! To one są dla mnie zachętą lub sygnałem, że nie mam czego w danym sklepie szukać ;) Ta metoda nie zawsze się sprawdza, ale..ufam zwykle swojej intuicji, natomiast nachalna reklama mnie zwyczajnie zniechęca ;) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobre porady dla przyszłych właścicieli firm:) Mam nadzieję że i mi się kiedyś przydadzą

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajny pomysł, dzisiejsze sklepy i galerie handlowe zaskakują wizualnie swoich klientów.
  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz i obserwacje. Miło,że doceniasz mój czas i pasje .

Copyright © 2017 Chabrowe wariacje